Matbaa + Profesyonel Baskı Hizmetleri

Rüya Takımı ile tanışın

2002’den bu yana matbaacılık sektöründe kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışıyla taleplerinize cevap vermektedir.

Zamanında ürün teslimi, kaliteli üretimi içeren yaklaşımımız ile en iyiyi hedef almak, en güzelini başarmak ve daima kusursuz olanı sunarak müşteri memnuniyeti kazanmayı sürdürüyoruz.

Bizimle çalışmak bir rastlantı değil!

Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve özellikle “olmazı yapmak” üzerine yarattığımız çözümlerle baskı dünyasındaki kalıcı yerimizi edindik.

Başarı şansla ilişkili gibi görünse de üretimde işler şansa bırakılamaz.

Başarımızın nedeni öncelikle matbaacılık eğitimimiz ve sunduğumuz hizmettir.

Sosyal Uyumluluk Politikamız (FSC®)

Artpres Matbaacılık personelinin sağlıklı ve memnun bir şekilde çalışabilecekleri bir ortam oluşturmak şirketimizin temel hedefidir. Çalışanlarımızın işe alım sürecinden başlamak üzere tüm ulusal ve uluslararası kanun ve yönetmeliklere uygun hareket etmek görevimizdir. İşe alım ile birlikte şirketimizde hiçbir şekilde ayrımcılık yapmamak, çocuk işçi çalıştırmamak, çalışma koşullarının belirlenmesinden başlayarak hiçbir şekilde kişilik haklarını ihlal eden davranışlarda bulunmamak, çalışanların iş yerindeki sağlık ve güvenlik koşullarını sağlamak sorumluluğumuzdur.

Çalışanlarımızın çalışma saatleri, ücret ödenmesi, tatil ve izin uygulamalarından İş Kanunu çerçevesinde yararlanma, sendikalara üye olma ve temsil edilme haklarına sahiptir..

Yeni işe başlayan personel de dahil olmak üzere tüm personele düzenli eğitimler vermek, çalışma koşulları, iş sağlığı ve güvenliği konusunda sürekli bilinçlendirmek esastır.

Şirketimizde ve şirketimiz adına dışarıda yapılacak herhangi bir eylemde rüşvet, yolsuzluk vb. ve buna yol açacak herhangi bir davranış kesinlikle yasaklanmıştır.

Tedarik Kuralları kriterlerinin uygulanması ve gerektiğinde düzeltici faaliyetler uygulanarak uygunsuzlukların giderilmesi ve sistemin tüm çalışanlarımızın katılımıyla birlikte sürekli olarak iyileştirilmesi prensibimizdir.

Hesap verilebilirlik, şeffaflık, etki davranış, taraflara saygı, hukuğa saygı, uluslararası davranış normlarına saygı politikamızdır.